Zet je dakraam een stukje open.
koppel je accu los.
A stijl haal je dat paneeltje eruit waar airbag op staat met een platte schroevendraaier. 3 torx schroeven er uit draaien dan pak je deze er zo af.
B stijl, haal je deurrubber los, klik je zijpaneel los. (gewoon trekken) nu zie je onder in de kap over de B stijl 2 knopjes. Met een schroevendraaier het binnenste gedeelte los wippen en met een punttang eruit trekken. Let op dat ze niet onderin het paneel vallen want dan moet je je armsteun ook loshalen. Als deze 2 dopjes eruit zijn kun je dit kapje naar beneden schuiven en eruit pakken.
C stijl, klik het lampje eruit met een platte schroeven draaier en draai de torx er uit. Nu is deze lijst ook los.
Zonneklep haal je de 2 parkers er uit. De houder kun je de lipjes met een platte schroevendraaier open klikken en de 2 parkers eruit draaien.
Handvat passagiers zijde moet je iets uit trekken dan kun je de afdekkapjes eraf halen en de parkers eruit draaien.
Binnenverlichting in het midden eruit wippen met een platte schroevendraaier. Hieronder zit ook nog een parker.
Aan de bestuurderszijde de 2 afdekkapjes kun je de bovenkantjes eraf wippen met een platte schrovendraaier. Hier kun je ook de parkers uit draaien. Nu moet de voorzijde helemaal los zijn.
Achterzijde klik je het kapje bij je 3e remlicht eraf. (gewoon trekken) . Hierachter zit nog een dopje. Hierbij moet je het binnenste gedeelte er weer uit trekken. achterzijde is nu ook los.
Je kunt je hemel bij je dakraam er ook uitklikken met je dakraam open. Nu stukje draaien en via 1 van de 2 deuren met de hemel eruit.
De hemel zit nog wel gedeeltelijk achter stukjes blik geschoven aan de voor en achterzijde. Maar dit kun je met wat beweging van de hemel zo eruit schuiven.
Terug bouwen is denk ik van achter naar voor het slimst.
Mij is het afgelopen weekend ook gelukt. Dus succes
