Pagina 1 van 1

Xenon knippert regelmatig, 99'er e46 coupé

Geplaatst: 08 mar 2012, 01:40
door Longbow
Zoals de titel zegt... Ik heb de laatste tijd veel last van mijn xenon die te pas en onpas uit gaat en daarna meteen weer aan flitst. Gebeurd bijna altijd binnen de eerste paar minuten, maar dat heeft misschien wel te maken met het opwarmen vd lampen. Maar ook daarna knippert ie af en toe. Soms een enkele keer, soms 3x achter elkaar... Balasten kapot aan het gaan gok ik?

Iemand een idee?

Tevens nog een ander verlichtings vraagje. Als ik knipperlicht links aanzet knippert ie vaak nogal snel, maar na een paar keer aan/uit gaat ie verder op normaal tempo. De rest vd rit heb ik er meestal geen last meer van, totdat ik de auto opnieuw start, dan knippert ie weer in t begin erg snel. Normaal zou ik denken bij snel knipperen n kapotte lamp, maar ze doen t alle 3 links, ook als ze in t begin dus snel knipperen. Misschien een verkeerd wattage van 1 vd lampen? Heb dit namelijk nog niet gecheckt. Any ideas are welcome!

Alvast bedankt!

Re: Xenon knippert regelmatig, 99'er e46 coupé

Geplaatst: 08 mar 2012, 08:50
door woldlake
vaak een aarde probleem kontacten even nalopen van je richtingaanwijzers

Re: Xenon knippert regelmatig, 99'er e46 coupé

Geplaatst: 08 mar 2012, 13:12
door AlexS
richtingaanwijzers; alle lampjes nalopen van die specifieke kant. Als ze sneller gaan knipperen is er vaak een lampje kapot. Omdat het bij jou steeds weggaat denk ik in jouw geval een slecht contact van een fitting of stekker. Recent een lampje vervangen misschien, dan zou ik daar beginnen met zoeken.

Xenon; geen idee, lampjes of ballasten lijken me niet als ze allebei tegelijk knipperen. Dan lijkt er iets te gebeuren in de signaalaanvoer. Of inderdaad een gezamelijk massapunt dat niet helemaal lekker is

Re: Xenon knippert regelmatig, 99'er e46 coupé

Geplaatst: 08 mar 2012, 14:54
door DJLeonardo
.............of een accu die op z'n eind is. Xenon is het eerste dat uitvalt meestal. Andere verschijnselen zijn soms dat de de sleutel niet meer oplaadt, de navigatie of CD wissleaar die niet meer opstart en natuurlijk de startmotor die langzamer draait.
knipperlichtjes zal idd een massa probleempje zijn. Ik zou je stekkers eens nalopen. Soms dan maakt een pinnetje niet goed contact (te heet geworden b.v.) en gaan er vonkjes onstaan, vervolgens gaat dat corroderen en maakt het geen contact meer. Heb ik ook gehad.

Re: Xenon knippert regelmatig, 99'er e46 coupé

Geplaatst: 09 mar 2012, 03:40
door Longbow
Bedankt voor de reacties! Ik ga de knipper stekkers 1 dezer dagen eens nakijken. Accu kan ik 2 april nakijken, dan gaat ie voor n grote beurt. Heb alleen geen last van de andere verschijnselen zoals slecht starten.