Pagina 1 van 1
heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 02 mar 2012, 20:48
door jasper1984
ik hoop dat iemand weet wat er aan de hand is...
als ik mijn contact aan zet word mijn temperatuur meter even fel rood heb dit nog niet eerder gehad en heb geen idee wat er mis is. de wijzer blijft gewoon in het midden staan. zie foto alvast bedankt voor de info als iemand het weet
Groeten Jasper
Re: heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 02 mar 2012, 22:07
door dw70
brandt zowel blauw als rood? En gaat het na een paar tellen wel uit? Is dit niet een zelftest want bij de e36 brandt de temp meter (bij ons oranje) ook tijdens het opstarten heel even en gaat gewoon uit.
Re: heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 03 mar 2012, 15:45
door jasper1984
blauw brand niet alleen rood en gaat wel na een paar tellen uit, vond het allen vreemd dat het me nog nooit eerder was opgevallen want hij brand echt fel rood.
maar bedankt voor de info!
Re: heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 03 mar 2012, 17:51
door ArnoldC
dit is normaal. Als je het contact aanzet, stuurt hij altijd even alle waarschuwingslampjes aan, en het rode gedeelte is als het ware ook een waarschuwingslampje. Dus zou me er geen zorgen over maken. Als je motor te warm wordt, komt de wijzer namelijk ook over het midden en gaat het lampje wel branden. Je zult dan waarschijnlijk ook nog een melding krijgen dat er te weinig koelvloeistof inzit, dit is een lampje links onderin het instrumentenpaneel, wat ook even oplicht als je het contact aanzet.
Re: heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 03 mar 2012, 17:57
door Holographic91
Bij mij blijft die gewoon op koud staan als ik hem start.
Re: heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 03 mar 2012, 18:42
door ArnoldC
Hij heeft het alleen over het lampje wat even aangaat, niet dat de meter even naar het midden gaat als ik het goed heb begrepen

Re: heeft iemand enig idee?
Geplaatst: 03 mar 2012, 19:11
door Holographic91
Bedoel, het rode lampje begint ook niet te branden.