Pagina 1 van 1

Koelvloeistof problemen

Geplaatst: 26 feb 2012, 10:04
door buutnhuus
Gister begon onder het rijden plotseling mijn kvs lampje branden, maar na een minuut of 2 ging deze al weer uit. Dus ben ik doorgereden. 10 minten later begon het lampje weer te branden.
Toen heb ik de auto aan de kant gezet en even controleren. Maar nu komt het!
Ik draai voorzichtig de vuldop voor de kvs open, totaal geen druk! ik kon hem er gewoon direct afdraaien. Het peil is gewoon helemaal aan de max. De hele voorkant van het blok was zeiknat en de bodemplaat lag vol met vettig water (net als koelvloeistof, alleen is kvs toch met een kleurtje?)
Maar als er geen druk achter zit zul je zeggen dat de moter aan de kook moet, maar deze bleef gewoon netjes op temp.
Dus dan moet er toch op de een of andere manier kvs rondstromen in het blok. De interieurverwarming werkt ook gewoon normaal.

Wie o wie kan mij verder helpen! Het betreft een 316i met N42 van 2002.
Sorry als het niet helemaal duidelijk is.

Re: Koelvloeistof problemen

Geplaatst: 26 feb 2012, 11:26
door buutnhuus
Ik ben er achter! Gisteren is mijn carterventilatie vervangen, en toen is met het inbouwen van de luchtfilterbox waarschijnlijk een koelvloeistofslang tegen de multiriem aangedrukt (deze slang zit onder de luchtfilterbox) dus is deze heel snel uitgesleten door de multiriem. Maandag ff een nieuwe slang bestellen. Hopelijk dan weer snel freude am fahren!