Pagina 1 van 1

Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 07 feb 2012, 09:03
door SubCityZero
Goedemorgen beste leden,

Vanochtend had ik helaas een tegenvaller, ik lag nog op bed, komt m'n vriendin mij wakker maken met het draai gedeelte van het cilinderslot van mijn bestuurdersdeur aan .. Ze deed de deur van de auto open om er wat uit te pakken, deed ze 'm weer op slot, alarm erop, en haalt ze de sleutel eruit, alleen kwam het hele midden gedeelte mee eruit, dus nu heb ik geen slot meer in mijn auto ..

Ik een half uur klooien met de afstandsbediening om mijn auto weer van het slot af te krijgen, om er wel mee naar mijn werk te kunnen rijden, maar nu zit ik dus met deze issue dat ik 'm niet meer op slot durf te doen.

Weet iemand wat het kost om dit te laten vervangen? Is het alleen kwestie van 1 slot te vervangen? Neem aan dat je dan ook andere sleutels moet nemen enzo?

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 08 feb 2012, 16:45
door Vinnie_86
naar de stealer voor een nieuw slot, deze kunnen ze bestellen op kenteken
of naar de sloop en een contact, deur cilinder met sleutels mee nemen,
daarna de sleutels in programmeren en klaar

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 08 feb 2012, 16:55
door nannol
haha heb ik ook een keer gehad met me vrachtwagen ik keek verbaasd op, ze hebben bij de garage toen op beide kanten nieuwe sloten erop gezet en int contact ook een nieuw slot.

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 08 feb 2012, 17:04
door buutnhuus
maar met alleen alle sloten vervangen ben je nog niet klaar bij de e46. je moet ook één of andere module vervangen. ivm codering van de sleutels ofzoiets.
ik denk dat het beste is om even naar de dealer te gaan, en een nieuw slot voor je deur bestellen.

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 10 feb 2012, 22:26
door SubCityZero
Ik krijg over een paar dagen een reparatie set binnen met de slijtage onderdelen, ik verwacht dat het daarmee te fixen is, zodra dit binnen is, dan open ik ook even het deur paneel en haal ik het gehele slot eruit.
Mocht dit niet baten, dan ga ik ermee naar de dealer, maar bij voorkeur probeer ik het eerst zelf op te lossen, en betrek ik pas bij het uiterste de dealer erbij.

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 11 feb 2012, 18:31
door SubCityZero
Vandaag de set binnen gekregen, sneller dan verwacht, en hiermee het probleem opgelost. Het is nu weer 100% werkend, voor maar 20 euro :)

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 13 feb 2012, 15:57
door black diablo
Kun je niet die 2 Torx schroeven in de zijkant van de deur losdraaien? daarmee komt de slot toch ook los?

Re: Slot cilinder stuk, advies gevraagt

Geplaatst: 13 feb 2012, 16:00
door SubCityZero
Heb ik nu ook gedaan, aan de zijkant van de deur, zit een ovaal klepje, die weggehaald, dan heb je inderdaad een Torx schroef waarmee je het slot los kan maken.