Pagina 1 van 1

viergasmeting afkeur apk

Geplaatst: 11 okt 2011, 00:23
door DiƩgo
hallo mensen..
ik heb een bmw 318i e46 uit 1998..
ik wou hem laten keuren maar werd afgekeurd op de viergasmeting die mag max 1,03 zijn bij verhoogd toerental en mijn is 1,46 dus veeel te hoog, iemand een idee wat de oorzaak zou kunnen zijn voordat ik de KAT moet gaan vervangen.

btw ik heb alle slangen vervangen, lambdason 1, carterontluchtingsklep, vacuumslangetjes,
maar nu zag ik tusse de radiateur en het blok zit een groot ronde bak? iemand een idee wat dit is want die trekt wel valse lucht, zou dit de oorzaak kunne zijn?

groet diego

Re: viergasmeting afkeur apk

Geplaatst: 11 okt 2011, 10:04
door Reloader
misschien een keer alten flushen? mijn 316i kwam vroeger ook niet door die meeting even wat remmenreiniger op t luchtfilter en dan keuren kwam ie er wel door :whistle:

Re: viergasmeting afkeur apk

Geplaatst: 11 okt 2011, 11:16
door aaroenz0r
Misschien kun je dit proberen.


Re: viergasmeting afkeur apk

Geplaatst: 11 okt 2011, 21:34
door ArnoldC
Die ronde bak is de luchtpomp. Deze gaat even draaien bij koude start, en zorgt dat de katalysator zo gauw mogelijk op temperatuur is, zodat de uitstoot zo gering mogelijk is. Het kan inderdaad dat deze op de naad lekt. Hij zit met een soort nagels aan elkaar, deze moet je eruit boren en dan met boutjes en moertjes hem stevig in elkaar zetten. Dan zou het over moeten zijn.
Of lekt hij volgens jou ergens op?