Pagina 1 van 1

bmw 320d e46 start soms niet na afzetten

Geplaatst: 29 sep 2011, 10:22
door Carbo
hallo ik heb sinds kort een probleem met starten soms het is niet altijd de wagen rijd heel normaal.

maar als de wagen warm is en zet ik hem af ,dan wil hij soms niet meer starten maar als de wagen weer afkoelt (+-1uur) dan start het wel maar dan moet ik gas geven want dan wil hij alsof terug stil vallen maar ik hou hem dan op hoge toeren dan is het probleem verholpen en kan ik weer verder normaal rijden.

het is niet altijd maar komt wel soms voor
heeft iemand ervaring hiermee ?

uitlezen niets gevonden

de wagen heeft 240.000km
320d bj 2001 136 pk

mvg

Re: bmw 320d e46 start soms niet na afzetten

Geplaatst: 04 nov 2011, 17:55
door BMW Clubsport
Hallo Carbo,

2001, denk dat je dan al een commonrail motor hebt met electronische verstuivers.
Als dat zo is haal dan de retourslang eens van je verstuivers af en knijp hem met een platte tang dicht.
Start de motor en kijk of er een verstuiver bij is waar beduidend meer diesel uit loopt dan de andere, deze is dan n.l. defect en moet vervangen worden. :hug:
Eigenlijk dienen de verstuivers alleen zachtjes over te lopen, er mag geen straal uit de verstuiver komen.

Dit is bij commonrail een veel voorkomend probleem.

Success.

Re: bmw 320d e46 start soms niet na afzetten

Geplaatst: 08 nov 2011, 11:56
door Verheeske
2001 kan ook nog PFL zijn, dus met verdeelpomp (136pk)

Re: bmw 320d e46 start soms niet na afzetten

Geplaatst: 09 nov 2011, 03:13
door basss
Is waarschijnlijk je nokkenassensor...
Wanneer deze defect is, geeft ie verkeerde temperatuurwaardes door (vandaar wanneer je gereden hebt, even boodschappen gaat doen, en dan weer verder wil wat dan dus niet gaat) en dan start ie niet, en na een tijdje weer wel, alsof er niets aan de hand is.

Succes.