Pagina 1 van 1

Gedis E46 318 Coupe

Geplaatst: 15 aug 2011, 18:39
door dubbelfris
Hallo iedereen,

Ik ben nog vrij nieuw op de dit forum. Ik heb me wel al een tijdje geleden geregistreerd, vooral voor de Showroom topics en de DIY topics. Het leek mij wel even handig om mezelf te introduceren.

Mijn naam is Gedis. Ik woon in Assen en ik ben 19 jaar oud en rij sinds maart 2011 een E46 BMW 318 Coupe. Het is mijn eerste BMW en gelijk mijn eerste auto. Ik stelde een aantal eisen aan mijn eerste auto: Airco :D, leren bekleding, het moest op gas rijden, en ik wou heel heel graag een coupe :devil:

Waarom een BMW? Ten eerste, ik heb rijlessen gevolgd in een bmw, en dat wagen voelde echt super aan. Ten tweede vind ik bmw's toch een van de mooiste auto's in hun prijsklasse, de design ervan spreekt mij heel erg aan.

Ik heb hier en daar krassen/scheuren, maar dat vind ik niet zo storend, het is mijn eerste auto :D

Een aantal foto's:

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Deze bmw heeft een :///m: teller, voor de rest is alles voor zo ver ik het weet wel standaard.
Mooie leren bekleding, hier en daar helaas wat krassen.
Rijdt op benzine en gas.
Achterin volledig getinte ramen.
Aanwezige parkeer sensoren zijn defect.
Een paar diepe scheuren in de achterbumper.

Wat ik binnenkort van plan ben:

-Andere radio erin zetten, waarschijnlijk wordt het eentje van Pioneer( met scherm :devil: ).
-Andere velgen plaatsen
-Parkeer sensoren laten uitlezen en vervangen.
- Accu fixen -_-


Dit was hem voor nu. Mochten er vragen zijn, dan hoor ik het graag!

Re: Gedis E46 318 Coupe

Geplaatst: 15 aug 2011, 18:50
door Richel88
Nette wagen voor je 19de ;)

Ben zelf ook met een 3ér coupe begonnen op gas, echter was dit een E36 316I, en die was echt supergoedkoop!
Vind zelf dat gas een beetje ondergewaardeerd werd (koken op gas e.d...) maar als je flink wat km's rijd, kun je je lol wel op op gas (met minder dan de helft van de prijs van een liter benzine :h: )

Succes met de bimmer, dat gaat wel goed komen :duim:

Re: Gedis E46 318 Coupe

Geplaatst: 15 aug 2011, 21:04
door bofkont
Welkom, knappe coupe :duimen:
Mooi orgineel exemplaar.

Alleen die witte telerplaten zijn niet mijn ding.

Re: Gedis E46 318 Coupe

Geplaatst: 23 aug 2011, 13:11
door AtlasTelamon
Mooie eerste wagen !

Ik heb zelf ook net de tellerbak terug origineel gezet. Is stiekem toch mooier dan veel aftermarket spul.