Pagina 1 van 1

loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 31 jul 2011, 13:01
door U-car
Hello forummers,

Gisteren voor mijn buurman een E46 320d sedan uit 2004 wezen ophalen in Enschede. Rijdt geweldig (nu ik nog aan de diesel :) )

Onder de achterbank zit een loze stekker:

Afbeelding

Iemand die weet waar deze voor is? Voor de duidelijkheid, foto is genomen vanaf de passagierskant.

Alvast bedankt!

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 31 jul 2011, 23:22
door U-car
Vanmiddag de bank grondig geinspecteerd en tot de conclusie gekomen dat er nergens een aansluiting zit voor de stekker.....

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 01 aug 2011, 13:42
door zyce
dat is een stekker voor de zetel verwarming , stond ook verbaasd te kijken toen ik aan het stofzuigen was " sh** wa ek nu kapot gemaakt"

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 01 aug 2011, 17:48
door U-car
Ok, waar op de achterbank sluit ik deze aan dan? Heb gekeken maar kan niets vinden....

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 01 aug 2011, 18:00
door KJ_bmw
Lijkt me sterk dat dit voor verwarming van de achterbank is. Dit is op de e46 nooit leverbaar geweest. En zelfs bedrading voor verwarmde voorstoelen is niet voorbereid als je deze niet hebt besteld, laat staan achterbank verwarming.
Heb alleen geen idee waar het wel voor is...

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 01 aug 2011, 21:51
door U-car
Nee daar lijken me de draden echt te klein voor. Het stekkertje heeft mee weg van een UTP stekker dan van een tulpkabelstekker :)

Anyway, morgen maak ik wat scherpere foto's.

The mystery continieus ofzoiets :gek:

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 02 aug 2011, 19:34
door paulbrs
Zou de stekker van een CD Wisselaar kunnen zijn (geweest) ?

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 02 aug 2011, 22:18
door KJ_bmw
Nee, die komt links achterin de kofferbak uit, niet op deze plaats onder de achterbank. Voor een versterker worden ook heel andere (grotere) stekkers gebruikt..

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 05 aug 2011, 19:09
door badbimmer
Onze vrienden van Bimmerfest.com zeggen het volgende:
It is used for a remote battery disconnect system for when the car is shipped to the US. They disconnect the battery so it will not be dead after sitting on the ship or the VPC for many weeks.

Prior to delivery to you, the dealer removes the guts of this system (they reuse it) but the wire is left over. The other end should be hanging around near the positive terminal of the battery.
klik

Re: loze stekker onder achterbank E46 sedan

Geplaatst: 06 aug 2011, 00:14
door with-style
ff meten of er nog spanning op staat, kun je meteen een versterker eraan hangen :P