Pagina 1 van 1

even voorstellen

Geplaatst: 05 jul 2011, 11:54
door Sandiep
Hallo beste leden,

Bij deze stel ik me ook even voor. Ik ben Sandiep en gek op bmw's natuurlijk. Al enige tijd op het forum gekeken en een paar handige tips en trucs gevonden voor me neef en oom die beide een bmw bezitten. Nu ik binnekort zelf ook van plan ben een bmw aan te schaffen (al druk aan het zoeken) heb ik me geregistreerd op het forum vind ik wel zo netjes.

Ik ben opzoek naar een e36 coupe of cabrio, alleen kan ik er maar niet uitkomen welke motor ik moet/zal nemen. Een 316i zal niet zoveel pit hebben denk ik die fout wil ik niet maken, dat heb ik al gemaakt bij de aanschaf van mijn huidige auto 1.4 golf, wel lekker zuinig maar mis de pit en dat hebben de bmw's zeker. Mijn eisen zijn dat de auto wel wat pittig moet zijn en ook een beetje zuinig met de benzine dus een 330 zal het zeker niet worden. Zelf denk ik eerder aan een 318IS, 320,323,325.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 05 jul 2011, 11:57
door Aron
Welkom gozer...
gewoon minimaal voor een 6 pitter gaan..zit je altijd goed..
succes met zoeken! :)

Re: even voorstellen

Geplaatst: 05 jul 2011, 15:05
door Fitch
Ik rijd zelf ook een 316i. Nu kan ik je vertellen dat als er iets is dat deze auto NIET heeft, is het pit.

Maar ik mis het niet, het is voor mij ook geen vereiste. Boven de 3000 toeren trekt hij wel okee, maar je wordt bepaald niet in je stoel gedrukt.
Volgende wagen wordt wel een zescilinder, maar tot dan voldoet een viercilinder voor mij perfect !

Re: even voorstellen

Geplaatst: 05 jul 2011, 23:56
door AggieM
Welkom Sandiep, Ik rij zelf in een 328 coupe automaat en een 540i, coupe gebruik ik als woon/werk verkeer en 540 alleen in het weekend. verbruik van een 328 is zelfs minder dan een 325, lekker veel koppel onderin :ja:

hij is eventueel te koop voor de liefhebber, als je interesse heb kan je altijd pb sturen.. ik ga m trouwens ook nog op bmw markt zetten.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 06 jul 2011, 09:00
door bofkont
Welkom :)