Pagina 1 van 1

Hallo

Geplaatst: 11 mar 2011, 11:54
door Tazran
Ik wil me ook even voorstellen.

Ben al weer toe aan mijn derde BMW, oh wat vliegt de tijd ;)
Ik begon met een stokoude E30 sedan 316i uit 1989. Op een gegeven moment reed die op drie cilinders, was alle electronica kapot, maar hij startte altijd. Daarna in 2006 een e46 sedan 318i uit 2000 gekocht. Wat een heerlijke auto was dat toch. Maar met 250 dkm op de teller begon ook deze toch wat gebreken te krijgen. Ben nu sinds 2 maanden de trotste eigenaar van een e61 Touring 530d uit 2005. Wat een fantastisch monster is dat! Helaas wel met wat typische BMW-probleempjes. Hij stat vandaag bij de garage voor een draadbreuk bij het kofferbakdeksel. Kan niet wachten tot ik hem straks op kan halen. Heb van de garage als leenauto een daihatsu applause uit 1999 meegekregen :bah:

Ik hoop hier veel interessante verhalen en leuke informatie te vinden over mijn favoriete auto's
Groetjes, Jeen

Re: Hallo

Geplaatst: 11 mar 2011, 12:26
door Tazran
Heb een fotootje on mijn profiel gehangen. Zelfde kleur. Enkel de velgen kloppen niet, Heb er 5-spaaks velgen in zitten, maar moet nog een keer mooie nieuwe grote zoeken. zit te denken aan 18 inch. Wel origineel natuurlijk. Maak nog wel een keer foto's van het interieur.
Groet, Jeen

Re: Hallo

Geplaatst: 11 mar 2011, 13:02
door BMW_Lover
Welkom, en 18" staan erg mooi op deze auto.

Re: Hallo

Geplaatst: 12 mar 2011, 16:07
door Tazran
YESS! :love:

Hij is weer terug. Akelige kabelbreuk is verholpen. Ze hadden de hele hemel er uit. Heb gelijk de hele middag gecruised :driving:
Nu volgende job... De velgen.

Re: Hallo

Geplaatst: 12 mar 2011, 16:48
door Tazran
Hier wat fotootjes van mijn kinders:
Mijn nieuwe E61:
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Mijn oude e46:
Afbeelding
Afbeelding