Pagina 1 van 1

Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 13:06
door H-J
Hallo, een klein probleempje met mijn ma's bmw:
vocht in de linker knipper. Hier even wat foto's:

Afbeelding
Afbeelding

Wat is hieraan te doen? Nieuwe knippers of een andere oplossing?

ps we gaan de auto binnenkort wel even wassen;)

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 17:52
door bofkont
Even een nieuwe kopen, iets van 15 euro op winparts.
Kun je niet voor lopen klooien :)

http://www.winparts.nl

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 18:06
door H-J
okee en het erin zetten is gewoon makkelijk? En kan het niet zijn dat er iets in de rubbers niet goed aansluit waardoor met een nieuwe lamp dit probleem wel weer terugkomt?

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 18:33
door largeproject
of ff het lampje deruit halen een eeen fohn aan de voorkant der tegen aanhouden.

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 18:39
door bofkont
erinzetten is echt heel erg simpel, maar je zou idd eerst kunnen kijken of alles wel goed zit.
En drogfohnen.

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 18:44
door Mikkie
Volgens mij heb je voor twee tientjes twee nieuwe knipperlichtjes bij HL automotive. Daar zou ik niet voor gaan pielen. In principe moeten die dingen zelf waterdicht zijn, dus kan er hooguit wat vocht naar binnen bij het kwetsbare punt: de ingang van de lamp. Je kunt natuurlijk even de unit eruit halen en kijken of er ergens een gaatje zit en dat eventueel dichtkitten.

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 19:11
door H-J
okee okee ik zal het eens aan mij ma gaan uitleggen;) En dan lees ik hier op het forum ook wel eens wat over silvervisions, heeft dat betrekking op de knippers? zoja> is dit een goed alternatief voor de gewone standaard bmw?

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 20 feb 2011, 20:07
door Mikkie
Silvervision gaat alleen om de lamp zelf. Dus in plaats van een oranje kogeltje, heb je een soort silver/chroom kogeltje dat toch oranje uitstraalt. Staat helemaal los van de kapjes.

Ik heb ze zelf ook en het ziet er wel straks uit, maar à twee tientjes per twee lampjes zijn ze ook best duur. Ik twijfel zelfs om voorin weer oranje terug te zetten. Ik heb daar sinds een tijdje smoke knippers in zitten en een beetje oranje gloed daarin kan best wel eens goed staan.

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 22 feb 2011, 10:58
door H-J
hee ik heb vandaag even tijd, dus heeft iemand een linkje/uitleg hoe je de lamp eraf haalt?=) even kijken hoe alles zit dan bestel ik de nieuwe lamp ook vandaag even

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 22 feb 2011, 12:33
door Mikkie
Zoek even in de DIY-sectie, daar staat een uitleg met foto's. 't Is echt appeltje-eitje :)

Re: Vocht in Koplamp e46 sedan 1998

Geplaatst: 22 feb 2011, 12:45
door H-J
haha ja je had gelijk het was even 3 min. zoeken, voor de geïnteresseerden;
http://www.fastm.com/m3/angeleyes_chromium.html