Pagina 1 van 1
cabrio dak reservoir
Geplaatst: 12 okt 2010, 08:40
door MP4
Heren,
Mij dakcilinders lekte van me cabrio dusdie heb ik vervangen alleen heb ik nie tverder gekeken waar het reservoir zitom deze olie bij te vullen. Weet iemand misschien waar deze precies zit? of heeft iemand er tekeningen of schema's van ?
GR,
Re: cabrio dak reservoir
Geplaatst: 12 okt 2010, 11:47
door Ocram
wat heb je vervangen?
de cilinders om je dak te openen?
Re: cabrio dak reservoir
Geplaatst: 13 okt 2010, 15:05
door MP4
juist , die in het dak zitten die cilinders.
Re: cabrio dak reservoir
Geplaatst: 13 okt 2010, 15:12
door Ocram
Misschien kan je hier wat mee? je hebt 17 vervangen.
1=hydro unit
13 = Bracket hydraulic pump
17= Master cylinder
Re: cabrio dak reservoir
Geplaatst: 13 okt 2010, 20:20
door MP4
ik heb 7 vervangen en moet bij 1 vullen .. ik heb die foto ook maar waar zit die preceis is de vraag ik geloof ergens in de kofferbak maar hb nogsteeds niks kunnen vinden ik ga zaterdag weer sleutelen ik had gehoopt dt iemand er al ervaring mee had maar bedankt voor de foto

ik heb deze foto ook via de dealer opgevraagt.
Re: cabrio dak reservoir
Geplaatst: 24 okt 2010, 22:20
door MP4
Beste mensen ik heb het voor elkaar.
De reservoir zit in de kofferbak voor de mensen die ooit willen gaan bijvullen of andere reparaties. Hij zit links achter het bekleding in een hoes die eromheen zit . je kan hem gewoon linksom losduwen en bijvullen door een schroef open te draaien in het midden.