Pagina 1 van 1

Even voorstellen, Slied013

Geplaatst: 05 sep 2010, 07:33
door Slied013
Hallo,


Al tijden rijd ik BMW en nu pas lid van dit forum, eigenlijk een schande :amen:

Ik ben Michael, woonachtig in Bodegraven en rijd sinds twee jaar een E60, 520i. Een zwarte. Wat mij betreft zondermeer de mooiste kleur, alleen erg kwetsbaar. Dus ik poets me een breuk. Hiervoor heb ik vijf jaar een E36 320i gereden. Perfect bak. Rijdt totaal anders als een E60 (in mijn ogen, beter). Hieraan voorafgaand verschillende E34 (touring en sedan) en nog een aantal E21, waarvan toch wel de B6 Alpina 2.8 het hoogtepunt was. Wat ging die als de brandweer!

Technisch ben ik absoluut niet en ben dus volledig overgeleverd aan de dealer.

Ik ga me nu eerst eens inlezen op dit forum.

Re: Even voorstellen, Slied013

Geplaatst: 05 sep 2010, 07:46
door Opt1mus
Welkom hier Michael, waarom 013 als je uit Borft komt?

Leuk te lezen dat je de e36 beter vindt rijden dan je E60, hoe dat zo?
Mooie autohistorie heb je ook, die Alpina is idd een topper, jammer dat je die niet hebt kunnen houden....

Re: Even voorstellen, Slied013

Geplaatst: 05 sep 2010, 08:00
door Ralph
Hallo Michael,
Welkom op het forum.
Altijd handig een nieuw lid met een rijk bmw geschiedenis.
We zijn altijd nieuwsgierig naar de auto's dus zou leuk zijn als je ook foto's plaats in de showroom

Re: Even voorstellen, Slied013

Geplaatst: 05 sep 2010, 09:38
door Slied013
013 is louter toeval. Ik kreeg deze toevoeging achter de eerste vijf letters van mijn achternaam van mijn eerste provider.

Foto's ga ik zeker plaatsen. Dan wil ik wel eerst zorgen dat ie er spic & span uitziet. Detailer is my second name. ;)

Ik vind de E60 een geweldige wagen op de snelweg. De E36 vind ik veel meer een rijdersauto. Het is allemaal wat compacter en directer, hoewel ik de E36 ook al behoorlijk gebouwd vond om comfortabel te rijden.