Pagina 1 van 2

Voorstelrondje

Geplaatst: 17 aug 2010, 10:03
door Mikkie
Volgens goed gebruik wordt verwacht ik me even voorstel dus dat doe ik dan ook :).

Laatste tijd het nodige zitten meelezen in afwachting van de aankoop van een nieuwe voiture, wat een E46 zou gaan worden. De knoop is inmiddels doorgehakt: er komt komende week een E46 320d sedan in antracietgrijs. 140k gelopen, model 2001 prefacelift, dus de 136pk-versie. Duitse import, dus helaas duurt het nog wel zeker een week of twee voor ik er in NL mee mag rijden ;(.

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 17 aug 2010, 13:01
door 320driver
Welkom op het forum Mikkie en inderdaad netjes dat je je eerst even voorsteld, veel rijplezier later en vergeet vooral niet om even wat foto's te posten van je 'ride' in onze showroom :zwaai:

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 17 aug 2010, 13:09
door Frenkz
Welkom hier Mikkie (van het fok forum ;) )

We zijn benieuwd naar de foto's ook als je de bimmer binnen hebt!

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 17 aug 2010, 18:05
door bjornc
Welkom hier!
Heb je al foto's?

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 09:31
door Mikkie
Helaas nog geen foto's maar die gaan hopelijk spoedig volgen. Als alles meezit ga ik 'm morgen ophalen, probeer ik volgende week de keuring bij de RDW te plannen en dan is het wachten op het kentekenbewijs... :)

Ben overigens wel van plan 'm grotendeels origineel te houden. Zitten voldoende opties e.d. op en uiterlijke aanpassingen doen me niet heel veel. Hooguit een keertje grotere velgen of een Xenonsetje. Binnenin moet ik nog wel even een oplossing vinden om een USB-unit aan te sluiten op m'n Business CD, want die wil ik er ivm het origineel houden graag in laten zitten maar een 8GB USB-stick kunnen gebruiken is een must :P
Frenkz schreef:Welkom hier Mikkie (van het fok forum ;) )
Moet je natuurlijk wel even zeggen wie jij bent :P

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 09:33
door davebv
Welkom hier !!

Veel rijplezier met je e46

Vergeet niet dat er een importtopic is !

Voor handige weetjes en trucs om de bpm iets te verlagen

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 10:14
door Mikkie
Das habe Ich nicht gewußt! Ik ga snel even zoeken ;D

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 10:34
door mantisnl
Welkom!

Je bent niet verplicht je auto bij de RDW te laten keuren he, je kunt ook een garage bij jou in de buurt zoeken, kun je vaak veel sneller terecht :!

Verder voor die USB oplossing: Dension Gateway 300, werkt prima!

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 11:00
door Vesunis
Slimme tip.. dat wist ik ook niet ;)

Ben erg benieuwd naar de foto's! :D

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 13:19
door Mikkie
mantisnl schreef:Welkom!

Je bent niet verplicht je auto bij de RDW te laten keuren he, je kunt ook een garage bij jou in de buurt zoeken, kun je vaak veel sneller terecht :!

Verder voor die USB oplossing: Dension Gateway 300, werkt prima!
Ik bedoelde meer de invoer bij de RDW, verkeerde terminologie van mij :). Ik laat de APK gewoon bij m'n eigen garage doen, kunnen ze de auto meteen helemaal nakijken en eventuele belangrijke zaken meteen verhelpen.

Had inderdaad gelezen over die Gateway 300, ben alleen niet zo technisch dus nogal huiverig voor de inbouw ervan in m'n dash. En moet even kijken hoe e.e.a samen gaat met de Parrot die al ingebouwd zit ;).

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 13:35
door mantisnl
Volgens mij kun je daar gewoon zonder afspraak binnen hoor. Heb ik met mijn wagen ook gedaan. Kan wel zijn dat je even moet wachten maar dat is altijd beter dan een week wachten ;)

Als het goed is moet het gewoon werken icm de Parrot. Het is een stekker die je op je headunit insteekt en waar je aan de andere kant je orginele stekker (dus met parrot aansluiting) in kunt steken.

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 15:05
door Frenkz
Mikkie schreef: Moet je natuurlijk wel even zeggen wie jij bent :P
Als je mijn showroom checkt, zal je het misschien weten ;)

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 16:40
door Mikkie
mantisnl schreef:Volgens mij kun je daar gewoon zonder afspraak binnen hoor. Heb ik met mijn wagen ook gedaan. Kan wel zijn dat je even moet wachten maar dat is altijd beter dan een week wachten ;)

Als het goed is moet het gewoon werken icm de Parrot. Het is een stekker die je op je headunit insteekt en waar je aan de andere kant je orginele stekker (dus met parrot aansluiting) in kunt steken.
Je kunt wel zonder afspraak binnen maar dan moet je vaak vroeg zijn en wel wat uurtjes de tijd hebben. Ik ga 's ochtends maar moet vaak 's middags werken, dus moet daar even creatief in zijn. Het schijnt dat als je telefonisch een afspraak maakt, je nog het beste af bent qua richttijd enzo, dus ik denk dat ik dat maar ga doen.

Zou mooi zijn als het werkt met de Parrot, ja. Maar zoals ik zei: ik ben dus wat huiverig om zelf die CD-speler eruit te halen en de GW300 er goed achter te hangen. Ik weet niet of ik technisch genoeg ben (doe dat soort dingen echt nooit) en ben bang om iets te slopen... :X
Frenkz schreef:
Mikkie schreef: Moet je natuurlijk wel even zeggen wie jij bent :P
Als je mijn showroom checkt, zal je het misschien weten ;)
Extreme? :P

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 18 aug 2010, 16:43
door Frenkz
+1 ;)

Re: Voorstelrondje

Geplaatst: 19 aug 2010, 14:24
door Griffendahl
Mikkie schreef: Het schijnt dat als je telefonisch een afspraak maakt, je nog het beste af bent qua richttijd enzo, dus ik denk dat ik dat maar ga doen.
Gewoon zorgen dat je bij openingstijd als eerste er bent (7 uur of half 8 ) en ik zou gelijk daar de APK laten doen, dan ben je ook zo weer weg... Mijne was op woensdagochtend gekeurd, zaterdag reed ik rond :)

Voordeel als je daar je APK doet, kan je gelijk rijden als je papieren binnen zijn, anders moet je wachten tot de papieren binnen zijn voordat je APK kan doen. Wordt die afgekeurd heb je nog enkele dagen om het op te lossen en kan je alsnog direct rijden zodra je papieren binnen zijn.