Pagina 1 van 1

even voorstellen

Geplaatst: 29 jun 2010, 08:10
door Tineke Bergers
Alhoewel ik al 35 jaar BMW rijd is pas de tweede keer dat ik op een BMW forum schrijf.
Op een ander BMW forum kreeg ik totaal geen respons.

Begonnen met een BMW 1600 toendertijd gekocht bij BMW garage Boef in Krommenie de type`s die onder mijn voeten zijn weg gesleten zijn 1800 1602 2002 2500 318 en nu 316 e46.

De 316 e46 rijden we nu al weer bijna 7 jaar twee keer per jaar voor onderhoud naar Maaral in Zaandam.
Thans zit er 170.000 km op en bij de laatste onderhoudsinspectie kwam de chef werkplaats met niet zo een leuke mededeling, de BMW had koelvloeistof lekkage op een niet zo vrolijke plaats, de lekkage bevond zich achter de distributiedeksel.
Om deze reparatie uit te kunnen voeren moet de motor uit gebouwd worden, de cilinderkop en de carterpan moeten verwijderd worden om de distributiedeksel te kunnen demonteren.

Gegarandeerde reparatie kosten 2200 euro, garage tarief € 98.00 excl 19% Btw mijn ogen stonden op steeltjes, in de 35 jaar BMW ervaringgingen zo iets nog nooit gehoord en mee gemaakt.

Hebben jullie hier wel eens van gehoord? ik heb hem nog niet laten maken, maar dat moet wel natuurlijk, de auto is verder nog mooi en 100%

Misschien heeft iemand hier verstand van dit euvel en kan mij verder helpen met wat adviezen.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 29 jun 2010, 08:16
door R1150GS
Zoek een goeie specialist die voor de helf van het bedrag aan AB de reparatie kan uitvoeren. Er zijn hier genoeg mensen die wel iemand weten in NH.

Welkom!! :zwaai:

Re: even voorstellen

Geplaatst: 29 jun 2010, 08:36
door Dnl
Tinkeke, welkom op het E46Forum!

Beste is even om je vraag te stellen in het E46 Algemeen gedeelte (kopieer/plak), dit is enkel bedoeld om voor te stellen. En bij voorstellen horen foto´s hé? (h)

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 jun 2010, 13:37
door Vesunis
Allereerst.. Welkom!

Dat zijn inderdaad geen leuke berichten, maarja.. ook BMW kan natuurlijk narigheid hebben/geven..

Ik heb er verder geen verstand van en kan je er dus niet mee helpen, maar wat hierboven al vermeldt is, je kunt beter naar een bmw specialist gaan die vaak de helft van het arbeidsloon rekenen dan de dealer.. ;)

Succes ermee!!

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 jun 2010, 13:42
door Opt1mus
Welkom Tineke,

hier een heel topic mbt BMW dealers / BMW Specialisten.

Kees Bakker in Lisse heeft een goede naam.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 jun 2010, 17:26
door bjornc
Welkom Tineke!

Ben benieuwd naar foto's van 35 jaar BMW ervaring :)

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 jun 2010, 18:03
door Leen
Welkom hier en hoop dat je narigheid snel achter de rug is.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 jun 2010, 21:07
door Tineke Bergers
Bedankt voor jullie reacties.

* Foto`s heb ik uiteraard die zal ik alleen even moeten inscannen (daar moet ik wel hulp van mijn dochter voor hebben)
* met knip en plakwerk zal ik in de juiste sectie mijn verhaal nogmaals doen.
* En een juiste vakbekwame BMW monteur die in zijn vrije tijd dit euvel op kan lossen voor een aanvaardbare prijs is altijd welkom.

Ik zal het forum uit gaan pluizen zo dat de postings op de juiste plaats komen.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 01 jul 2010, 09:52
door 320driver
Hallo Tineke welkom op het forum en veel leesplezier hier :zwaai:

Re: even voorstellen

Geplaatst: 02 jul 2010, 07:43
door davebv
35 jaar BMW rijder,

ik heb nog even te gaan

Welkom hier


Beetje jammer, van de reperatiekosten die gedaan moeten worden,

succes met het vinden van een betaalbare oplossing

Re: even voorstellen

Geplaatst: 02 jul 2010, 08:00
door E46Ramon
Je zou het eens kunnen vragen aan Eric Jongens, die zit op plein 13 in wormerveer . Ik heb daar m'n 328 touring in onderhoud en dat bevalt erg goed.