Pagina 1 van 1
Harman en Kardon
Geplaatst: 08 feb 2008, 19:47
door Thomasz
In mijn e46 zit er in de deur een speaker en in de portierlijst nog een extra tweeter oid.. Is dit de harman en kardon set van BMW? Ook zit er een profesional radio in, wat is het verschil met bijv. een Business radio? Betekent het ook dat er nog een extra versterker inzit? Indien ja, waar en zou je die makkelijk kunnen doorlussen naar een extra versterker voor bijv. een subwoofer?
Pfew, wat een vragen! Is er iemand die me wat duidelijkheid kan geven?
Re: Harman en Kardon
Geplaatst: 08 feb 2008, 23:54
door WiD
Thomasz schreef:In mijn e46 zit er in de deur een speaker en in de portierlijst nog een extra tweeter oid.. Is dit de harman en kardon set van BMW? Ook zit er een profesional radio in, wat is het verschil met bijv. een Business radio? Betekent het ook dat er nog een extra versterker inzit? Indien ja, waar en zou je die makkelijk kunnen doorlussen naar een extra versterker voor bijv. een subwoofer?
Pfew, wat een vragen! Is er iemand die me wat duidelijkheid kan geven?
Indien je een HK hebt dan heb je een knopje naast je dsc staan om die aan en uit te schakelen + er staan dan een loge van HK op je speakers.
Ik heb ook tweeters aan de spiegel en middentonen in de helft van het protier en dan bass van onder aan de deur (dus 3 weg),en in de koffer ingebouwde boxen (denk subwoofertjes).Mij hebben ze in de garage gezegd dat dit hert hifi systeem van Bmw zelf is.
Ben er tervreden over,speelt zuiver en hard genoeg.
Re: Harman en Kardon
Geplaatst: 09 feb 2008, 15:46
door Thomasz
Ah oke, bedankt voor de uitleg. Dit betekent dat ik in ieder geval geen H&K erin heb zitten, want die knopjes komen mij niet bekend voor. Maar wat is dan het wezelijke verschil tussen de business en professional radio's?
Re: Harman en Kardon
Geplaatst: 27 mei 2011, 23:45
door Harrympower
weet iemand waarom de cabrio met hk het knopje niet heeft