Pagina 1 van 1

Alpina B3 S Bi-Turbo facelift coupe

Geplaatst: 02 mar 2010, 18:35
door Griffendahl
Afbeelding
Weinig mensen hadden hem al verwacht, maar op de Salon van Geneve toonde Alpina hun gefacelift B3 S coupe aan het grote publiek.

Het zat er natuurlijk wel aan te komen na de facelift van de E92 van BMW zelf. De speciale Alpina bumpers zijn er nu dus ook voor de facelift coupe en cabrio. De getoonde modellen hebben verder een spectaculair two-tone Alpina interieur. Ook op motorisch gebied is er wat te melden, in de Alpina B3 S Bi-Turbo levert het bekende N54 blok zo'n 400 pk. Wat opvallend is, want de seriemodellen van BMW zelf zullen uitgerust worden met de N55... DIt betekent dat de Alpina wel gebruikt blijft maken van 2 turbo's terwijl BMW zelf terug gaat op 1 enkele turbo op het 3.0 blok.

Re: Alpina B3 S Bi-Turbo facelift coupe

Geplaatst: 02 mar 2010, 22:27
door DJLeonardo
Ik blijf die Alpina's geweldige auto vinden. Iedere keer weer. Wat een mooie combi van ingetogen kracht met een toch gedistingeerd en tegelijk brutaal uiterlijk. Je moet van het blauw/groene stiksel houden alleen... Wat een mooi concept.