Pagina 1 van 2

Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:30
door largeproject
Hallo

Lees alweer een tijdje mee,maar nog niet voorgestelt,dus werd het wel eens tijd dacht ik zo.
Naam is Patrick Janssen, rij sinds november 2007 een 320D van99.
Hiervoor een A3 tdi gehad,maar kon der niet aan wennen daar ik altijd BMW had gereden E34/E30/E21, dus eind vorig jaar toch maar weer een BMW terug gekocht. 8)
Mijn grootse hobby is motor rijden(Yamaha R1 van 2007),nee niet op de openbareweg maar op de Nordschleife,daar zal de E46 ook regelmatig op te vinden zijn. :)

[thumbnail]http://i263.photobucket.com/albums/ii14 ... 3kopie.jpg[/thumbnail]

Moet nog een recente foto maken,deze is bij de handelaar gemaakt,bij de aankoop.
Edit:
Ring fotos!

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:32
door Dnl
Patrick, welkom op het E46Forum!
Zeer nette 320D! Nog mods in gedachte? Ben ook wel benieuwd naar (aktie) fotos van de R1! Plaats die anders eens in het Showroom gedeelte? :!

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:34
door Hennep
Ziet er netjes uit Patrick.
Ben ook wel benieuwd naar aktiefotos van de Nordschleife

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:41
door largeproject
Dnl schreef:Patrick, welkom op het E46Forum!
Zeer nette 320D! Nog mods in gedachte? Ben ook wel benieuwd naar (aktie) fotos van de R1! Plaats die anders eens in het Showroom gedeelte? :!

Dank je.
Was wel zoeken naar iets fatsoenlijks,staat een hoop bagger te kop,had al bijna besloten om met de A3 verder te rijden tot ik deze tegen kwam,had toen 2 ton derop staan en tot 195000 was ie bij de BMW dealer in Heereveen in onderhoud geweest.
Mods die ik tot nu toe heb gedaan , anderen knippers voor, angeleyes ringen, zelfdimmende binnenspiegel.
Wat nog op de "schap" ligt is standkachel(volgende week) en achter elec. ramen( de week daarna) en zien wat setjes Focal luidspeakers en audisons verstekers derin kwijt zien te raken.
Wil der nog leren bekleding in plaatsen,elec. zonnescherm achter ,facelift achterlichten,.....................

Piccie van de motor zal ik binnenkort wel een keertje plaatsen. 8)

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:45
door Dutch Delight
Welkom hier ! 8)

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:51
door Dnl
Hou ons/mij even op de hoogte over het plaatsen van elec. ramen achter in het DIY gedeelte! :duim:
Daar ben ik wel benieuwd over!

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:53
door Griffendahl
Mooie kleur, auto ziet er netjes uit... En ach... 195.000 is pas net warm toch voor een 320d :D

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 19 jan 2008, 22:58
door largeproject
Dnl schreef:Hou ons/mij even op de hoogte over het plaatsen van elec. ramen achter in het DIY gedeelte! :duim:
Daar ben ik wel benieuwd over!

Doe ik, had een setje gekocht op ebay.de compleet met schakelaars achter,kabels en raammechanisme,moet alleen nog de schakelaars voor de bestuurders kant zien te scoren of anders nieuw kopen. :fluit

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 20 jan 2008, 00:07
door largeproject
330dM schreef:Welkom op het forum, je klinkt als een liefhebber, al heel wat BMW's gehad zie ik,
dit ois ook een mooie volgens mij! En een motormuis ook, dat is ook goed,
R1, da's een serieuze motor, Siemi heeft dezelfde, althans in basis...
Misschien moeten jullie samen eens een rondje maken op de Nordschleife :)

Bij goed weer ben ik altijd s'weekend op de ring te vinden(Breidscheid standplaats) :drive: ,dus hij is altijd welkom.(anderen natuurlijk ook) 8)
Echt veilig is de ring natuurlijk niet voor motorrijders,is het niet de baan kennis(voor nieuwelingen) dan is het wel de olie en koelvloeistof die er regelmatig op het asfalt te vinden is. :|

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 20 jan 2008, 00:34
door Henry320d
Welkom hier!!! *D
Dnl schreef:Hou ons/mij even op de hoogte over het plaatsen van elec. ramen achter in het DIY gedeelte! :duim:
Daar ben ik wel benieuwd over!
Net zoals ik....... Is iets wat nog op mijn lijst staat, aangezien mijn ramen achter nu niet meer open kunnen.....
Spoiler: Laat zien
Leer beklede deurpanelen zonder gaten voor de originele slingers.... :o

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 20 jan 2008, 14:57
door Couper
Welkom en veel plezier op het forum!

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 22 jan 2008, 11:38
door Siemi
Zo, iemand met wel heel erg dezelfde interesses als mij. Ik rijd ook BMW, heb ook een R1 (SP uit 2006) en vind de ring ook helemaal super. Ik hoop komend jaar weer een paar keer die kant op te kunnen gaan. Dit jaar slechts 1 keer met een 3 maand oude baby. En dat is niet slim met 32 graden :|

Welkom dus *D

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 23 jan 2008, 19:19
door Bob.
Welkom, nette E46. Mooie kleur ook 8)

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 24 jan 2008, 17:56
door largeproject
Couper schreef:Welkom en veel plezier op het forum!


Kijk,ik ga je vast wel een keer zien deze zommer am Ring.
Sp is een mooie motor,maat van me uit Uden heeft der ook 1,heeft hem vast vorig jaar op kenteken gezet ivm met een ongeval kon ie 2006 niet rijden.
Bij goed weer ben ik in Breidscheid te vinden,je kent mijn auto die staat altijd achter de poort bij Rainer(Imbiss),dus kom langs zou ik zeggen om samen een rondje te knallen. 8)

Vrouw en kind aan de ring is zo wie zo nix,die vinden het over het algemeen naar 15 minuten alweer genoeg. :|

Re: Ook maar even voorstellen.

Geplaatst: 24 jan 2008, 17:58
door largeproject
Siemi schreef:Zo, iemand met wel heel erg dezelfde interesses als mij. Ik rijd ook BMW, heb ook een R1 (SP uit 2006) en vind de ring ook helemaal super. Ik hoop komend jaar weer een paar keer die kant op te kunnen gaan. Dit jaar slechts 1 keer met een 3 maand oude baby. En dat is niet slim met 32 graden :|

Welkom dus *D

Dank je, krijg van de kleur steeds meer plezier,had eerst mijn twijfels daar over omdat ik het liefst een zwarte wilde,maar die waren allemaal bagger en een zilveren (waar bijna 70% van de kleuren te koop staan) wilde ik niet.