Er mankeert wel het een en ander aan de wagen zoals de storing wat betreft de airbag bij de bijrijdersstoel (bekend probleem las ik ergens) en de luchtmassa meter geeft af en toe melding dat er iets niet klopt (de vorige eigenaar heeft met het luchtfilter zitten rommelen en een after-market open air luchtfilter erop gezet) en de ruitenwisser staat verkeerd waar ik het probleem moet zoeken bij de motor zelf na diverse punten te hebben nagelopen. Maar tot nu toe mag ik niet klagen wat betreft het rijden, het is m'n eerste BMW in de 28 jaar dat ik sturen mag.
Het eerste wat ik gekocht had was een OBD2 scanner en die heeft mij tot nu toe 2x uit de brand geholpen (de foutcode met de luchtmassa meter dus) aangezien mijn ouders vroeger met een Opel Vectra óók het probleem hadden, zodoende dat ik dus weet waar ik het moet zoeken.
ik ga het meemaken met wat ik kan repareren op de P aangezien ik midden in het dorp woon in een appartement.....dus sleutelen moet ik bij een kameraad doen die wél de ruimte heeft.
