Het is mijn eerste BMW en hij bevalt heel erg goed. Ik ben vrachtwagen Chauffeur van beroep en zit dus veel op de weg, en ik ben dan ook wat je noemt een autoliefhebber. Voorheen heb ik eigenlijk altijd franse auto's gereden..
een opsomming:
peugeot 205, Hyundai scoupe, citroën saxo vts, Citroën Xantia 3.0i 24v, Citroën ax GTi Cup edition, Peugeot 106 GTi en dan nu de eerste duitse auto.... Wat een verschil.. en dat bevalt goed zoals vermeldt.. De reden van de aankoop en omslag is eigenlijk dat we (mijn vrouw en ik) een kindje verwachten en dus wilde we graag een mooie ruime degelijke auto, met airco en een sportieve uitstraling.
de eerste modificatie heb ik gisteren uitgevoerd. De standaard oranje knipperlichtjes hebben plaats gemaakt voor witte.. en de achterlichten zijn vervangen voor facelift modellen. tevens is mijn auto voorzien van houtinleg in het dash.
ik zal een paar foto's posten van de nieuwe aanwinst.







