Rick - E23 728i 1983 hobbyhok

Nieuw op het forum? Stel jezelf even voor
hurkmans715
Berichten: 2
Lid geworden op: 17 nov 2018, 07:02
Locatie: Usa

Rick - E23 728i 1983 hobbyhok

Bericht door hurkmans715 » 17 nov 2018, 12:26

Beste allemaal,

Mijn naam is Rick, 29 jaar en woonachtig in het Brabantse dorp Someren. Voor de hobby heb ik mezelf eerst altijd bezig gehouden met mijn replica van een Honda Monkey en het opknappen van andere brommers, voor de geïnteresseerden zie onderstaande link :

https://www.4takt.net/viewtopic.php?t=29825

Ondertussen heb ik ook meerdere buggy's/motoren enz. gehad, momenteel heb ik nog 1 Monkey 2 Daxen en een buggy met een 600cc gsx blok erop. In het brommer topic zie je ook een groene Honda civic staan, dit was een 1.5 vtec met een turbo kit wat goed was voor een 300 pk op de wielen maar deze is helaas gestolen.

Mijn interesse in de BMW is ontstaan door mijn broer, deze heeft verschillende modellen gehad zoals een e30 320, e28 520 & e38 740. Zo nu en dan mocht ik hier in rijden en dat was natuurlijk volop genieten.

Werkgerelateerd heb ik een auto van de zaak en om de belasting te betalen voor een zware auto die ik puur hobbymatig gebruik was mij persoonlijk iets teveel van het goede.
Tot ik in juni van dit jaar op marktplaats mijn e23 728i uit 1983 tegenkwam waarop ik meteen dacht, die moet ik hebben. 24 juni ben ik gaan kijken in Lelystad en heb hem gelijk meegenomen, de dag erna de auto meteen naar de garage gebracht om er een andere multiriem op te laten leggen want deze piepte en was versleten.

De auto heeft een aantal flinke roest plekken vooral bij de bestuurderskant aan beide deuren en het voorscherm aan de passagier kant, maar voor een auto die 6 jaar ouder is dan ik ben viel het me mee.... bij de garage werd me ook goed nieuws gemeld dat de auto van onder helemaal hard is en veel vernieuwde onderdelen heeft.
Ik heb deze auto gekocht met 1 doel, en dat is om er de ultieme kampbak van te maken en ik begrijp dat smaken verschillen maar zo ga ik hem dus ook maken haha, hieronder een kleine foto reportage wat ik intussen heb gedaan aan de auto maar voor de toekomst heb ik nog een flinke waslijst en wenslijst te gaan maar eind november wordt de auto geschorst en gaat die 3 maanden op stalling dus dan kan ik aan de slag.

Afbeelding

Na de aankoop op de terugweg

Afbeelding

Velgen goed opgepoetst/polijst en het hart gespoten

Afbeelding

Geloof het of niet, daarna de auto mat zwart gerold. Dit zodat ik me niet zo ergerde aan de roest plekken, wanneer ik andere deuren heb wil ik de auto compleet fatsoenlijk laten spuiten.

Afbeelding

Verlagings veren gemonteerd, de auto is 30mm rondom gezakt.

Afbeelding

De plaat onder de achterbumper zwart gespoten, deze was helemaal verweerd.

Afbeelding

Verschil in hoogte doormiddel van de verlagings veren

Afbeelding

Andere set velgen gekocht, breedset met achter velgen van 11j en banden van 265 breed.

Afbeelding

Velgen passen, zodat ik zeker wist dat het ging passen.

Afbeelding

Lederen bekleding gekocht, hier ben ik al aan begonnen maar hier heb ik mezelf op verkeken. Momenteel rijdt ik met 1 lederen stoel rond de rest wordt dit weekend afgewerkt.

Afbeelding

Ik hoop dat jullie een beetje een idee hebben wat ik met de auto van plan ben, onthoudt de auto en mijn naam want deze zullen jullie nog regelmatig lastig gaan vallen met vragen de komende tijd

UPDATE : inmiddels de velgen en het lederen interieur gemonteerd

Afbeelding
Afbeelding

Gebruikersavatar
witje
Berichten: 519
Lid geworden op: 30 aug 2014, 16:43

Re: E23 728i 1983 hobbyhok

Bericht door witje » 17 nov 2018, 17:38

Leuk hoor, mooi project :)

Gebruikersavatar
mieske90
BimmerPortal Team
Berichten: 5559
Lid geworden op: 04 okt 2013, 20:20
Locatie: Noord-Brabant

Re: Rick - E23 728i 1983 hobbyhok

Bericht door mieske90 » 23 nov 2018, 15:49

Welkom Rick,

Mooi hobby project, altijd leuk om dit te volgen :duimen:

Maar inderdaad smaken verschillen :rolf:
Maar als jij dit gaaf vind, gewoon doen :duimen:

Als je iets zoekt kun je het beste de zoekfunctie rechtsboven gebruiken.
Als er vragen of opmerkingen zijn over het forum neem gerust contact met een van ons, wij helpen je graag.

Vele veilige en probleemloze kilometers toegewenst
Veel plezier op het forum, hopelijk zien we jou en je E23 een keer op één van onze meetings/events.
Dus hou onze meeting topics goed in de gate voor de gezelligste meetings en events :driving:
Afbeelding
Volgende evenement:


Plaats reactie

Terug naar “Stel jezelf voor”