BimmerPortal ‹ 3 Serie ‹ BMW E46 Forum ‹ Audio en Navigatie
RC Power schreef:Ik zou graag wat mogelijkheden voorleggen welke ik over denk, misschien dat de audio kenners hier op dit gebied willen adviseren a.u.b.
3 ideeen heb ik eigenlijk om toch een beetje bass in het klankbeeld te krijgen.
In mijn geval dus geen HK installatie. Wil de speakers wel vervangen, voor sowieso door een Rainbow set.
1. Een actieve subwoofer voor onder de passagiersstoel. Deze kan dan niet meer helemaal omlaag en deze subwoofers leveren geen topvermogen, maar is misschien een waardevolle aanvulling op het geluidsbeeld.
2. Zelf een kistje maken voor onder de stoel en daar 2 Signat H96's midwoofertjes in hangen, dus in plaats van in de hoedenplank wat veel word gedaan.
Geeft dit een leuke klank is alleen de vraag?
3. Heeft ooit iemand het idee gehad of gedaan: een gat in de originele hoedenplank maken en hierin een 8" of 10" subwoofer hangen, zodat je de kofferbak als klankkast gebruikt. Is dit eens gedaan en wat waren hierin de bevindingen?
en bovendien vind ik persoonlijk twee kleinere woofertjes mooier spelen dan 1 grote.
Keer terug naar Audio en Navigatie
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten